piątek, 4 stycznia 2013

Już w Nowym Roku

Witajcie kochani już w Nowym Roku

Musiałam ostatnio nabrać dystansu do kilku spraw, spojrzeć inaczej na parę rzeczy a przede wszystkim odpocząć. Oczywiście tradycyjnie "uciekłam" w góry. Odpoczęłam ale tylko psychicznie, a to dlatego że poznałam 3 fantastycznych kawalerów którzy zasilili szeregi mojej rodzinki. Trzeba mieć wielka odwagę i wielkie serducho by stać się rodzicami nie dla jednego ale dla trójki szkrabów. A chłopcy to żywe srebro :))) i potrzebują bardzo dużo miłości i cierpliwości. trzymam mocno kciuki za cioteczkę i wujka by przetrwali jakoś ten okres aklimatyzacji chłopaków ;)

Będę mieć teraz więcej czasu na dzierganie, niestety moja umowa trwała do końca tego roku i w tej chwili siedzę w domku i próbuję się zarejestrować w Pupie...a kolejka oczekujących ustawia się już o 4 rano więc będzie ciężko ;) Mam jednak nadzieję że ta sytuacja nie potrwa długo i szybko będę cieszyć się nową pracą.

Dziękuję wam gorąco za wszystkie życzenia które do mnie dotarły i te świąteczne i noworoczne. Zdjęcia w następnym poście, teraz już kończę i wstawiam foto bombki żołędziowej która zdobiłam mój domek w tym roku.


Buziaki :* Dotk@

4 komentarze:

 1. uwielbiam takie naturalne ozdoby :)
  ślicznie Ci wyszła...
  cierpliwości w kolejce do zarejestrowania życzę...w razie czego weź ze sobą szydełko...czas nie będzie zmarnowany ;p a może jakaś wena Cię najdzie ;)

  POZDRAWIAM Dorotko!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrego roku życzę, szczególnie względem pracy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego na nowy rok :)
  A bombka wygląda zachwycająco. Pozdrawiam ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Super bombka!!!!!!! Przecudna!! Wszystkiego najlepszego w tym 2013 :)

  OdpowiedzUsuń

Wasze słówka