wtorek, 17 lipca 2012

Łapa

Pogoda się troszkę popsuła, ale ja póki co akurat na to nie narzekam. Narzekam za to brak czasu, doba jest zdecydowanie za krótka...
Ostatnio powstały takie oto szydełkowe kolczyki.


Kolczyki te przeznaczone zostały na aukcje na rzecz Łapy. Łapa wabi się tak troszkę na przekór, jej prawa przednia łapka najprawdopodobniej dostała się we wnyki, nie wiadomo jak długo sunia chodziła z tak poranioną łapką, w momencie znalezienia psiaka łapka była martwa i nie udało się jej uratować, musiała zostać amputowana. Łapa przebywa obecnie w domu tymczasowym u siostrzenicy mojego mena, niestety nie może tam zostać na stałe ponieważ mieszkają już tam trzy inne psiaki (a to mieszkanie w bloku). Sunia ma już 10 lat więc jej szanse na znalezienie nowego domku nie są duże, jest mała (ok 6 kg), bardzo grzeczna i bardzo ufna :) Ja nie mogę jej wsiąść do siebie niestety, ale chociaż w ten sposób mogę pomóc Luzi w zebraniu funduszy na leczenie Łapy. A oto uśmiechnięta mordka suni:


Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego popołudnia!!! Dotk@

4 komentarze:

 1. nie rozumiem jak ludzie mogą pozbywać się psów... moja Inka trafiła do mnie ze schroniska i ważyła zaledwie 17kg...same kości!!! a znalezienie domu dla dobermana też graniczy w cudem... super, że włączasz się w takie akcje!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne kolczyki, a sunia słodka. Oby znalazła domek. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piesek fajny - szkoda że taki nieszczęśliwy bez domu - oby się udało go znaleźć !

  OdpowiedzUsuń
 4. Psinka może znajdzie domek :)
  Kolczyki ciekawe

  OdpowiedzUsuń

Wasze słówka