niedziela, 27 października 2013

Troszkę tego, i troszke tamtego ;)

Witajcie :)
Ale mamy piękną jesień :) Oby była taka jak najdłużej :)
Poste ten pisałam od środy i jakoś napisać go nie mogłam, ale już w końcu jest. generalne to się zaszydełkowałam, zakulkowałam ale dziś pokażę coś innego.

Proste kolczyki z koralem filipińskim (uwielbiam koral pod każdą postacią :))Bransoletka i kolczyki ze szklanych koralików - bransoletka jest na gumce (mam pewność że taka nie spadnie mi z ręki, wiem po rozmiarze wygląda na dziecięcą, ale ja naprawdę mam takie małe łapki ;))
Na koniec pokażę wam piękną jesień u mnie :) To wszystko to tereny nad Wisłą
Dziś też wybieramy się w plener, prawdopodobnie będzie to Sandomierz (mam nadzieję że się uda, ale 100% pewności nie mam bo nie wiem kiedy moja druga połówka wróci z nagrania )

Buziaki kochani i pięknej słonecznej niedzieli oraz całego tygodnia Wam życzę ;) Dotk@

niedziela, 6 października 2013

Podaj Dalej

Witajcie kochani

Zaszydełkowałam się..:)))) ale bardzo to lubię :))), żeby jednak zbyt szydełkowo nie było to powstało wczoraj takie coś


A teraz z innej beczki.Jakiś czas temu udało mi się jako jednej z 2 osób zostawić komentarz w zabawie Podaj dalej która jest pewnie wszystkim doskonale znana. Zostałam obdarowana przez Agnieszkę z bloga Stara Pracownia. Prezenty które dostałam są prześliczne, zresztą zobaczcie sami

Ramka na zdjęcie ze ślicznym motywem róż


 Broszka :)


Kolczyki :)
 

Aniołek
 

Agnieszka wyczarowuje naprawdę małe dzieła sztuki. Zajrzyjcie do niej koniecznie :)

Zgodnie z zasadami zabawy Podaj Dalej organizuję zabawę u siebie :) Dwie pierwsze osoby które zostawią pod tym postem komentarz z chęcią udziału w zabawie zostaną przeze mnie obdarowane czym własnoręcznie zrobionym przeze mnie :) Zapraszam serdecznie i proszę od razu o jakiś kontakt do was (najlepiej adres e-mail). Na wysłanie prezentu mam 365 dni, ale obiecuję że nie będzie to aż tyle trwało :)

Uciekam obejrzeć Masterchefa ;)

Buziaki Kochani i dziękuję że do mnie zaglądacie ;)

ps. Korzystając z pięknej pogody wybrałam się dziś na grzyby...zbiory były obfite, ale niestety nie pomyślałam o tym żeby je obfocić...A wy lubicie zbierać grzyby?