wtorek, 28 lutego 2012

Koralowo

Dziś będzie króciutko bo mam mało czasu i duuuuuuuuuużo do zrobienia ;) produkuję właśnie zakładki do książek, oprócz dziergania kocham czytać ;)

Chciałam dziś pokazać wam moje dziergane korale, zdjęcia zostały zrobione już jakiś czas temu, jednak jeszcze nie doczekały się publikacji.  Tu modelką jest moja siostra


A na koniec bransoletka... :D :D

poniedziałek, 27 lutego 2012

Na dobry początek

Witam wszystkich

Mam nadzieję że jakoś uda mi się ogarnąć o co tutaj chodzi, z góry przepraszam za chaos jaki chwilowo może się pojawić, ale nigdy nie miałam do czynienia z bloggerem ;)

Mam na imię Dorota, lat 26. Kocham dziergać....dziergać, czyli jak to określa mój mężczyzna cały czas coś robić, nie ważne czy to scrapki, czy hafcik matematyczny, czy szydełko czy druty, dla niego to wszystko jedno, wg niego to po prostu dzierganie, stąd też tytuł mojego bloga.
To "dzierganie" to dla mnie najlepszy relaks. Mam nadzieję że moje skromne wypocinki przypadną Wam do gustu :), a prowadzenie tego bloga będzie dla mnie kolejną przyjemnością związaną z dzierganiem ;)


To jedna z moich karteczek, bardzo skromniutka, ale te żonkile wydały mi się tak piękne że już niczym nie chciałam ich ozdabiać.
I chyba muszę popracować nad robieniem zdjęć...:)